SEO klaidos

SEO KLAIDOS, KURIŲ GOOGLE NIEKADA NEATLEIS

Seo klaidos pasitaiko gana dažnai, jas sunku pastebėti, bet tai gali kainuoti daug- jūsų verslo sėkmę. Dažnai manoma, kad Seo optimizavimas apsiriboja raktinių žodžių paieška ir tinkamu jų pasirinkimu. Tačiau taip toli gražu nėra. Šiame straipsnyje mes pateiksime keletą svarbių Seo aspektų į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį. Jei šiuos elementus surasite ir ištaisysite tuomet jūsų tinklapio pozicijos ženkliai pagerės. Nes Google paieškos sistemos labai jautriai reaguoja į kai kuriuos dalykus.

SEO klaidos

Taigi trumpai aprašysime pagrindines SEO klaidas, kurios gali pražudyti jūsų reitingus paieškos sistemose.

DUBLIKUOTAS TURINYS

Tai viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurias padaro interneto svetainės kūrėjai ar pradedantys Seo specialistai. Dublikuotas turinys ne tik sumažina jūsų svetainės reitingus, bet ir už tai galite gauti nuobaudą iš Google.

Naudinga pasidomėti:

Yra keletas būdų kaip gali atsirasti dublikuotas turinys:

  1. Patikrinkite savo „Tag“ žymas. Kiekviena „Tag“ žyma gali sukurti papildoma puslapį jūsų pagrindiniam tekstui. Tai itin dažnai pasitaikanti problema bloguose.
  2. Spausdinimui draugiškos puslapio versijos. Kai kurios įmonės prie pagrindinio puslapio sukuria dar vieną puslapį spausdinimui. Šiuo atveju mes turime du vienodus puslapius- štai jums ir dublikuotas turinys.
  3. Jūsų svetainės pradinis puslapis. Patikrinkite ar nėra keleto vienodų jūsų puslapio versijų. Gali atrodyti taip:

www.puslapiopavadinimas.lt

www.puslapiopavadinimas.lt/index.html

PUSLAPIO UŽSIKROVIMO GREITIS.

Tik kelios sekundės gali turėti lemiamą reikšmę svetainės pozicijoms Google paieškos sistemoje. Kuo greičiau tinklapis užsikrauna, tuo didesnė nauda vartotojui. Taigi Google rodys  tą tinklapį aukštesnėse pozicijose, kurio užsikrovimo greitis  yra didesnis. Jei jūsų tinklapis užsikrauna per 4 sekundes ir greičiau, tuomet galite tikėtis aukštesnių rezultatų paieškos sistemoje. Kad puslapis greičiau užsikrautų naudokite nedidelius paveiksliukus, tinkamiausias dydis- 400×200 pxl.

 NEATNAUJINAMAS TURINYS.

Tinkamas jūsų tinklapio SEO, tai tarsi naminio gyvūno priežiūra. Jums reikia jį maitinti ir nepamiršti to padaryti reguliariai. Google mėgta „šviežią“ ir nuolat atnaujinamą turinį. Tinkamiausias būdas atnaujinti savo tinklapį yra naujienų modulis. Tuomet galėsite rašyti patarimus, naujienas iš jūsų kolektyvo gyvenimo ir kitą įdomią ir aktualią informaciją. Taip pat savo tekstus iliustruokite paveiksliukais ir nepamirškite sutekti jiems pavadinimus.

RAŠYMAS TIK PAIEŠKOS SISTEMOMS

Jūsų klientai ir jūsų puslapio lankytojai turėtų būti jums svarbiausi. Niekada nerašykite teksto paieškos sistemoms. Tokie tekstai tiesiog būna perkimšti raktinių žodžių. O tekstas turėtų būti parašytas sklandžiai, lengvai skaitomas. Raktiniai žodžiai turėtų būti panaudoti natūraliai. Puikiai pateiktas svetainės turinys gali pritraukti daugiau svetainės lankytojų, parduoti daugiau prekių ar paslaugų. Dažnai svetainių savininkai talpina šabloniškus ir neįdomius svetainės tekstus. Tačiau turinys yra labai svarbus ne tik Google robotukams, bet ir paieškos sistemoms. Todėl tikrai verta pasamdyti puikius tekstų rašytojus. Ši investicija jums atsipirks su kaupu.

Google tinkamas tekstas yra ne mažesnis nei 800-1000 žodžių per puslapį, raktinių žodžių procentas reikalingas tekste įvairiuose šaltiniuose nurodomas skirtingai. Todėl reikėtų raktinius žodžius panaudoti natūraliai.

 SEO klaidos – NEPIRKITE SPAMINIŲ NUORODŲ

Google Spam identifikavimo sistema yra tobulinama ir gerinama. Ir vis dažniau nustatomi puslapiai, kurie turi „spaminių“ nuorodų. Kuomet tokie puslapiai identifikuojami jie yra pašalinami iš Google paieškos sistemos. Todėl venkite bet kokių nuorodų pirkimų. Nes didelis šuolis pirmyn, gali greitai virsti dideliu šuoliu atgal. Gavus tokią nuobaudą ją panaikinti yra gana sunku ir sudėtinga. Jei kartais turite prastos kokybės nuorodų, tuomet geriausia jų būtų atsisakyti. Tai galite padaryti čia – nuorodų atsisakymas. Jei neturite patirties Seo srityje, labai atsargiai naudokitės šiuo įrankiu. Nes galite netyčia atsisakyti visų turimų nuorodų, tuomet jau svetainės pozicijos paieškos sistemoje gali drastiškai nukristi. Tad SEO klaidos galima išvengti ją numačius iš anksto.

SEO klaidos – NAUDOJATE TĄ PATĮ RAKTINĮ ŽODĮ KIEKVIENOJE NUORODOJE

Kuomet talpinate nuorodas kituose tinklapiuose į savo puslapį nenaudokite to pačio nuorodos teksto. Geriausia naudokite įvairius žodžius, frazes, kurie yra susiję su jūsų sritimi. Nenaudokite to paties raktinio žodžio daugiau kaip 50% procentų. Kiti raktiniai žodžiai gali būti  jūsų įmonės pavadinimas, “Brand’as” ir t.t.

Tikimės, kad mūsų išvardintos SEO klaidos padės Jums jų išvengti nuo pat pradžių. Ir norimų rezultatų pasieksite kur kas greičiau.

http://seomarketing.lt/

About the author