SEO optimizavimo metodai

4 SENIEJI SEO OPTIMIZAVIMO METODAI, KURIE IKI ŠIOL VEIKIA

SEO optimizavimo metodai. Google vis atnaujindamas savo algoritmą sudrumsčia vandenį SEO specialistų gretose. Puolama stebėti svetainių pozicijų, atnaujinti savo išorinį  seo optimizavimą. Nuolat nerimsta diskusijos, kurios išorinių nuorodų kūrimo taktikos yra teisingos ir kurių taktikų reikėtų vengti? Vienas iš svarbiausių dalykų, į kurį reikia atkreipti dėmesį, kad kiek įmanoma venkite automatizuotų procesų. Galbūt, jums kas nors visiškai nemokamai gali siūlyti išplatinti vieną šimtą ar tūkstantį nuorodų, tačiau nesusigundykite tokiu pasiūlymu. Nes jūs ne tik nieko nelaimėsite, bet galite padaryti nepataisomą žalą savo tinklapiui. Google išmes jus iš paieškos  rezultatų ir tiek žinių…

SEO optimizavimo metodai

Todėl žemiau trumpai pateiksiu kokiais išorinio optimizavimo metodais galite naudotis, tik perspėju labai atsakingai ir su saiku :)

IŠORINIO SEO OPTIMIZAVIMO METODAI

  • NUORODOS IŠ FORUMŲ

Naudinga pasidomėti:

Ko negalima daryti

Automatiškai sukurtos forumų atgalinės nuorodos tikrai turės didelę galimybę gauti nuobaudą iš Google. Yra daug paslaugų ir įrankių, kurie automatiškai patalpina nuorodas su raktiniais žodžiais. Tačiau tai ne tik nėra veiksminga, tai yra baudžiama.

Kaip atlikti teisingai

Jei jūsų tinklapis susijęs su kažkokia forumo tema, nuoroda iš šio forumo gali būti vertinga. Taip pat gali turėti teigiamos įtakos svetainės kilimui paieškos sistemose.

  • DIREKTORIJOS

Ko negalima daryti

Masiškai talpinti savo tinklapio domeną į direktorijas. Gali būti, kad kai kurie tinklapiai yra prastos kokybės. Patalpinę nuorodą į tokį direktoriją, neturėsite jokios naudos.

Kaip atlikti teisingai

Jei jūsų svetainės nuoroda patalpinta aukšto lygio direktorijoje iš kurios ateina lankytojų srautas į svetainę, tuomet puiku. Nuorodos iš aukštą reitingą turinčių direktorijų yra puikus dalykas. Todėl prieš talpindami nuorodą patikrinkite tinklapio kokybę.

  • BLOG’AI ARBA DIENORAŠČIAI

SEO optimizavimo metodai – Ko negalima daryti

Negalima naudoti to pačio straipsnio keliuose bloguose. Tai neveikia. Taip pat jei naudojame labai daug raktinių žodžių ir nuorodų, tuomet galite gauti iš Google nuobaudą. Arba jei rašote komentarus po BLOG’ais tik dėl to, kad palikti nuorodą, tai darote neleistiną dalyką – spaminate. Visai neseniai tai buvo puiki nuorodų gavimo priemonė, tačiau  Google nusprendė, kad tai laikys kaip SPAM’ą.

Kaip atlikti teisingai

Straipsnis, kurį rašote ir talpinate kitų BLOG’uose turi būti informatyvus ir naudingas. Jis turi būti patalpintas su jūsų sritimi susijusiame BLOG’e. Jei jūsų draugas turi receptų ir maisto ruošimo tinklaraštį ir jūs ten įdėsite straipsnį apie padangas, greičiausiai jūsų nesupras nei lankytojai, nei pats Google.

  • NUORODOS IŠ JŪSŲ TINKLAPIO

Ko negalima daryti

Jei jūsų tinklapyje yra nuorodos į Tomo, Petro ar Onutės tinklapius, kurie visiškai nesusiję su jūsų veikla, tokios nuorodos neduoda jokios naudos. Todėl jei norite apsikeisti nuorodomis, keiskitės tik su tos pačios srities tinklapiais.

Kaip atlikti tinkamai

Savo tinklapyje dėkite nuorodas tik į tuos puslapius, kurie gali būti įdomūs jūsų lankytojams, susiję su jūsų sritimi.

Taigi išvada, kad bet koks “spaminimas” yra visiškai neveiksmingas. Tik kokybiškos atgalinės nuorodos yra veiksmingos ir duos jums rezultatą.

Pagalba verslui

About the author