SEO patarimai tinklapiui

5 SEO PATARIMAI JŪSŲ TINKLAPIUI

SEO patarimai tinklapiui. Kiekvieno interneto tinklapio garbės reikalas yra puikuotis kuo aukštesnėse pozicijose, Google paieškoje. Tačiau tai pasiekiama ne taip jau lengvai, kartais reikalinga paplušėti visai nemažai. Todėl pradėdami savo tinklapio optimizaciją būkite kantrūs. Toliau pateiksime jums keletą patarimų, kurie palengvins jūsų triūsą. Tuomet bus galima lengviau išspręsti tokią problemą, kaip mažas lankytojų srautas arba kodėl daugelis interneto svetainių yra nepelningos.

SEO patarimai tinklapiui

SEO PATARIMAI KAIP PAGERINTI JŪSŲ TINKLAPIO KOKYBĘ

Naudinga pasidomėti:

1. KOKYBIŠKOS IŠORINĖS NUORODOS

Ieškokite kokybiškų išorinių nuorodų

Tai vienas iš efektyviausių patarimų. Ieškokite galimybės, kad jūsų tinklapio nuoroda atsidurtų panašaus profilio tinklapiuose. Trumpiau tariant, jei jūsų tinklapis yra apie maisto gaminimą, ir nuorodą patalpinsite, ten kur prekiauja mašinų varikliais taip pasidarysite sau daugiau žalos, nei naudos. Nuorodos iš kitų interneto tinklapių, blog’ų padeda paieškos sistemoms surasti jūsų tinklapį ir suprasti apie ką yra jūsų svetainė. Po paskutinių Google atnaujinimų yra daug svarbiau išorinių nuorodų kokybė nei kiekybė. Todėl geriau nesinaudokite jokiais automatiniais nuorodų talpinimo būdais, nieko gero nepešite. Taip tik galite sumažinti savo puslapio reitingą. Taip pat žiūrėkite, kad išorinės nuorodos į jūsų svetainę būtų su skirtingais pavadinimais.

2. PASIRINKITE TINKAMUS RAKTAŽODŽIUS

Prieš pradėdami savo tinklapio pertvarkymo darbus ar atnaujinimą labai svarbu atlikti seo tyrimą, kurio metu išanalizuojama rinka ir atrenkami jūsų verslui optimaliausi raktiniai žodžiai. Ištirkite savo srities rinką, konkurentus ir t.t. Visada atrinkite pačius populiariausiu raktinius žodžius. Tačiau atrinkite tik tuos žodžius, kurie tiesiogiai susiję su jūsų prekėmis ar paslaugomis. Raktinius žodžius sudėkite į savo svetainės puslapių pavadinimus, “Meta tags”, “Alt tags” ir tekstus. Naudokite ir vietos raktinius žodžius, pavyzdžiui “maistas į namus Vilniuje”. Taip bus lengviau dominuoti paieškos sistemose ir sulauksite savo tikslinių klientų. Kiekvienas tinklapio puslapis negali turėti daugiau kaip vieno ar dviejų raktinių žodžių, tik savo tituliniame puslapyje galite panaudoti keletą populiariausių frazių. ir nepamirškite naudoti raktinių žodžių, kuomet talpinsite nuorodas į savo tinklapį kitose svetainėse. 

3. SEO TEKSTAI – UNIKALUS TURINYS

Kiekvienas interneto tinklapis turi turėti ne tik unikalų pavadinimą, puslapio aprašymus, bet ir unikalų turinį. Be to, puslapio pavadinimas, parinkti raktiniai žodžiai ir puslapio turinys turi tarpusavyje derėti. Jokiu būdu negalima pasirinkti populiarių raktinių žodžių, o tekstas svetainėje kalba apie visai ką kitą. Šiuo metu tekstams su raktiniais žodžiais naudojamas toks terminas- seo tekstai. Tai tokie tekstai, kur atitinkamose vietose ir reikiamu kiekiu išdėlioti raktiniai žodžiai. Niekas nemėgsta plagiatų, todėl paieškos sistemos nėra išimtis. Be to daugelio svetainių turinys yra saugomas ir be leidėjų sutikimų negalima jo kopijuoti skelbti ir t.t. Paieškos sistemos moka nustatyti pirminį turinio šaltinį. Taigi jei jūs tiesiog nusikopijuosite  straipsnį iš kitos svetainės neturėsite iš to jokios naudos. Dar galite būti nubausti Google už tokius veiksmus. Todėl, geriau patys kurkite naudingą ir įdomų svetainės turinį. Taip padėsite sau ir būsite naudingi kitiems. Stenkitės kiek įmanoma dažniau atnaujinti svetainės turinį. Taip Google daug greičiau pastebės jūsų svetainę. Savo paties turinio taip pat nekopijuokite ir nenaudokite toje pačioje svetainėje ar kitose keletą kartų.

4. SEO patarimai tinklapiui – VENKITE SPAMO

Šiais technologijų laikais yra daugybė automatinių programėlių, kurios gali akimirksniu išplatinti daugybę forumo, blog’ų komentarų. Tačiau toks iš pirmo žvilgsnio palengvinimas gali tiesiog jums padaryti nepataisomą žalą. Google gali tiesiog išmesti jūsų svetainę iš paieškos rezultatų. Ir jau tuomet sunku bus sugrįžti atgal. Taip pat venkite besaikio raktinių žodžių naudojimo savo svetainėje. Paieškos sistemos tikrai tai pastebės ir susidarys nuomonę apie jūsų tinklapį tikrai ne iš geros pusės.

5. SEO patarimai tinklapiui – NUOLATINĖ SVETAINĖS ANALIZĖ

Naudokite “Google Analytics” ir “Google Webmaster Tools”, kad galėtumėte įvertinti svetainės būklę. Ten galėsite matyti iš kokių tinklapių į jūsų svetainę ateina lankytojai, pagal kokius raktinius žodžius Google atvaizduoja jūsų svetainę ir kokioje pozicijoje. Jūs taip pat galite atrasti problemines jūsų tinklapio vietas.

SeoMarketing.lt

About the author