Svetainių kūrimas

Svetainių kūrimas. Kiekviena puiki verslo idėja, su profesionaliai sukurtu tinklapiu įgauna sparnus. Internetas tai puikios ir neišsemiamos galimybės verslo plėtrai. Jūs lengvai be didelių pastangų galite pasiekti klientus ne tik savo šalyje, bet ir visame pasaulyje. Turinio valdymo sistemos (TVS) – Opencart, Prestachop, WordPress, Joomla, Magento, kt. Geriausios internetinės svetainės ir kūrimo sprendimai Jums.

Svetainių kūrimas

svetainių kūrimas

Ar žinote, kad svetainių kūrimas gali būti puiki galimybė plėsti savo verslą?

Svetainių kūrimas jau nebėra tik paprastas techninis darbas, jis reikalauja daugelio srities žinių: dizaino, programavimo, internetinio marketingo, vartotojų elgsenos.  Juk Jūsų svetainė suteikia jums potencialius darbuotojus, partnerius, klientus, todėl dizainas, turi būti sukurtas taip, kad atsispindėtų įmonės profesionalumas, įvaizdis. Tai yra pirmas įspūdis klientui, kuris vėliau nusprendžia ar norės turėti su jumis reikalų. Interneto svetainė gali daug naudingo darbo atlikti už jus: gali suteikti naudingos informacijos, parduoti ir t.t. Labai svarbu, kad įmonės tinklapis ne tik atspindėtų verslo strategiją, bet ir klientus ar partnerius įtrauktų į bendravimą.

Kuriant interneto svetainę vien informacijos apie veiklą jau neužtenka, o prisistatymas ir patrauklus dizainas yra tik vienas iš būdų pritraukti lankytojus. Jei norite, kad internetas padėtų parduoti daugiau prekių ar paslaugų, savo verslo svetainei turėtumėte kelti didesnius reikalavimus, nei paprastai elektroninei vizitinei kortelei. Interneto svetainė pirmiausia turėtų būti verslo įrankis, kuris tiesiogiai ar netiesiogiai duotų konkrečios naudos. Kaip, pavyzdžiui, daugiau pardavimų, didesnis užklausimų skaičius, sukauptas solidus naujienlaiškio prenumeratorių skaičius ir pan.

Mes tikime, kad aukščiausios klasės svetainių kūrimas būna tuomet kai yra stiprus būna pamatas, kurį sudaro supratimas apie verslą, dizainą, naujausias technologijas.  Kruopščiai iki smulkiausių detalių surenkame informaciją apie jūsų verslą, aptariame tikslinę auditoriją apžvelgiame konkurentus. Kai analizė baigta, mes galime pasiūlyti geriausią sprendimą jūsų verslui.

Per visą kūrybos procesą mes sekame, kad svetainė būtų optimizuota paieškos sistemoms,  kad atitiktų Google paieškos algoritmą.

Kiek užtrunka interneto svetainės kūrimas?

Kuriant reprezentacinio pobūdžio svetainę, orientacinis visų darbų atlikimo terminas 1 – 2 mėnesiai. Elektroninių parduotuvių bei kitų interneto komercijos sprendimų laikotarpis užtrunka nuo 2 mėnesių ir ilgiau. Tai priklauso nuo projekto sudėtingumo ir dydžio.

WEB dizainas turi būti patrauklus lankytojui ir aiškiai atspindėti įmonės verslo viziją. Interneto svetainių kūrimas nėra tik paprastas techninis procesas.  Reikalavimai interneto svetainių dizainui sparčiai didėja. Šiandien interneto vartotojai nori paprastų „švarių“ svetainių, juos erzina dideli kiekiai tekstinės informacijos.  Jie nori būti informuoti, bet nenori skaityti. Šiandien dienos interneto vartotojas jau nebeskaito, jis tiesiog „naršo“. Jie mėgsta pranešimus kur greitai ir glaustai pateikiama reikalingiausią informaciją. Todėl dizainas turi būti sukurtas taip, kad nevargintų lankytojo ir neverstų ilgai ieškoti reikalingos informacijos.

Tai privertė mus permąstyti web dizaino ir svetainių kūrimo technologiją. Mes investuojame daug laiko ir pinigų, kad suprastume kaip kinta vartotojų elgsena. Ką mes pastebėjome, kad vartotojų elgsena keičiasi daug greičiau nei bet kada ankščiau. Vartotojai dažnai neturi laiko, tačiau jų netenkina ribotas pasirinkimas, kuris sutrumpintų jų apsipirkimo laiką. Tai šiuo metu tinklapių kūrėjams yra ypatinga misija suderinti šiuos prieštaravimus.

Todėl mes kreipiame daug dėmesio į šiuos web dizaino  elementus:

–   Švari žinutė  klientui. Kas jūs esate ir kuo jūs galite būti naudingi klientui.

–   Stiprus raginimas imtis veiksmų. Ką jūs norite, kad jūsų klientas padarytų užėjęs į svetainę: paskambintų, užsiprenumeruotų naujienas ir t.t.

–   Lengvas manevravimas per svetainės puslapius. Svarbiausios informacijos išdėstymas matomoje vietoje, aiški meniu struktūra padeda lankytojui greitai orientuotis  ir per trumpiausią laiką surasti reikalingą informaciją.

Mūsų programuotojai ir dizaineriai ne tik turi kūrybinių ir techninių žinių, bet ir nuolat tobulina savo žinias web dizaino srityje  kaip pagerinti svetainės veiklos rodiklius, kad jūsų verslas internete augtų.

Jei tavęs nėra paieškos sistemoje

Jeigu tavęs nėra internete, tu neegzistuoji“ – taip pasakytų ne vienas, todėl interneto svetainė yra būtinybė tiek verslininko, tiek paprasto piliečio gyvenime. O ar tu nori būti žinomas?
Kiekvienam klientui siekiame sukurti profesionalią svetainę, kuri bus kokybiška, lengvai valdoma ir prieinama didžiajai daliai interneto vartotojų. Tikime, jog nuo to priklauso sėkmingas verslas ir potencialių lankytojų kiekis, todėl svetainė turi būti specialiai pritaikyta Jūsų verslui ar asmeniniam naudojimui.

Mes Jums siūlome

 • Unikalus svetainės dizainas;
 • Drupal turinio valdymo sistemos įdiegimas;
 • Internetinės svetainės talpinimo paslaugos;
 • Optimizavimo darbai;
 • Ir kitos su tinklapiu susijusios paslaugos.

Už vieną kainą

Ir viskas už kiekvienam prieinamą kainą. Svetainių kūrimas – mūsų specializacija, todėl išmanome savo darbą ir siekiame aukštų rezultatų kiekviename žingsnyje. Tai lemia klientų pasitikėjimą, o mums – galimybę siekti užsibrėžto tikslo.

Jūsų norai skatina siekti aukštų rezultatų ir padeda mums tobulėti.

Protinga kaina, greita, efektyvu.
Peržiūrėkite mūsų darbus, susipažinkite su mumis arba tiesiog susisiekite.
You are here
Pradžia » Elektroninės parduotuvės
Elektroninės parduotuvės
Planuojate užsiimti prekyba? O gal teikti įvairias paslaugas ir iš to užsidirbti? Bet kuriuo atveju elektroninė parduotuvė suteiks ne vieną privalumą verslo pasaulio atstovui.

Elektroninė parduotuvė – tai populiari ir vis didesnį pagreitį įgaunanti pardavimų sritis. Tradicinė prekyba nesuteikia tokių akivaizdžių privalumų. Ne retai elektroninė prekyba padeda sustiprinti pozicijas konkurencijoje ir žengti tvirtą žingsnį į priekį. Ji ne tik palengvina bendravimą su klientais, bet ir pagreitina pirkimo – pardavimo procesą. Tai sėkmingas kelias sėkmingo verslo link.

Mes siūlome:

 • Turinio valdymo sistemos – Opencart ir Prestachop,
 • Profesionaliai atliktas darbas,
 • Optimizavimas,
 • Konkurencinga kaina,
 • Ir kitos su elektronine parduotuve susijusios paslaugos.
  Elektroninių parduotuvių kūrimas yra mūsų specializacija, todėl gebame sukurti profesionalaus įvaizdžio ir gausiu funkcionalumu pasižyminčią elektroninės prekybos sistemą.
  Mes padėsime jums išplėsti verslo galimybes internete!

Protinga kaina, greita, efektyvu.
Peržiūrėkite mūsų darbus, susipažinkite su mumis arba tiesiog susisiekite.
You are here
Pradžia » Konsultacijos
Konsultacijos
Mes Jums suteiksime 30min konsultaciją visiškai nemokamai.

Konsultacijos metu Jūs užinosite:

Sužinosite kiek pinigų teks išleisti Jūsų norimos svetainės sukūrimui.
Sužinosite kur geriausia reklamuoti savo naują sukurtą projektą.
Sužinosite kokią naudą gausite iš internetinės svetainės.
Gausite nurodymus kaip efektyviai stebėti savo svetainės lankytojus, kokia informacija jiems aktualiausia.
Papasakosime kaip geriau atnaujinti savo svetainės informaciją.

SEOmarketing.lt.

Turite verslo idėjų, susisiekime: Kontaktai