Svetainių kūrimas

Svetainių kūrimas. Kiekviena puiki verslo idėja, su profesionaliai sukurtu tinklapiu įgauna sparnus. Internetas tai puikios ir neišsemiamos galimybės verslo plėtrai. Jūs lengvai be didelių pastangų galite pasiekti klientus ne tik savo šalyje, bet ir visame pasaulyje.

Svetainių kūrimas

svetainių kūrimas

Ar žinote, kad svetainių kūrimas gali būti puiki galimybė plėsti savo verslą?

Svetainių kūrimas jau nebėra tik paprastas techninis darbas, jis reikalauja daugelio srities žinių: dizaino, programavimo, internetinio marketingo, vartotojų elgsenos.  Juk Jūsų svetainė suteikia jums potencialius darbuotojus, partnerius, klientus, todėl dizainas, turi būti sukurtas taip, kad atsispindėtų įmonės profesionalumas, įvaizdis. Tai yra pirmas įspūdis klientui, kuris vėliau nusprendžia ar norės turėti su jumis reikalų. Interneto svetainė gali daug naudingo darbo atlikti už jus: gali suteikti naudingos informacijos, parduoti ir t.t. Labai svarbu, kad įmonės tinklapis ne tik atspindėtų verslo strategiją, bet ir klientus ar partnerius įtrauktų į bendravimą.

Kuriant interneto svetainę vien informacijos apie veiklą jau neužtenka, o prisistatymas ir patrauklus dizainas yra tik vienas iš būdų pritraukti lankytojus. Jei norite, kad internetas padėtų parduoti daugiau prekių ar paslaugų, savo verslo svetainei turėtumėte kelti didesnius reikalavimus, nei paprastai elektroninei vizitinei kortelei. Interneto svetainė pirmiausia turėtų būti verslo įrankis, kuris tiesiogiai ar netiesiogiai duotų konkrečios naudos. Kaip, pavyzdžiui, daugiau pardavimų, didesnis užklausimų skaičius, sukauptas solidus naujienlaiškio prenumeratorių skaičius ir pan.

Mes tikime, kad aukščiausios klasės svetainių kūrimas būna tuomet kai yra stiprus būna pamatas, kurį sudaro supratimas apie verslą, dizainą, naujausias technologijas.  Kruopščiai iki smulkiausių detalių surenkame informaciją apie jūsų verslą, aptariame tikslinę auditoriją apžvelgiame konkurentus. Kai analizė baigta, mes galime pasiūlyti geriausią sprendimą jūsų verslui.

Per visą kūrybos procesą mes sekame, kad svetainė būtų optimizuota paieškos sistemoms,  kad atitiktų Google paieškos algoritmą.

Kiek užtrunka interneto svetainės kūrimas?

Kuriant reprezentacinio pobūdžio svetainę, orientacinis visų darbų atlikimo terminas 1 – 2 mėnesiai. Elektroninių parduotuvių bei kitų interneto komercijos sprendimų laikotarpis užtrunka nuo 2 mėnesių ir ilgiau. Tai priklauso nuo projekto sudėtingumo ir dydžio.

WEB dizainas turi būti patrauklus lankytojui ir aiškiai atspindėti įmonės verslo viziją. Interneto svetainių kūrimas nėra tik paprastas techninis procesas.  Reikalavimai interneto svetainių dizainui sparčiai didėja. Šiandien interneto vartotojai nori paprastų „švarių“ svetainių, juos erzina dideli kiekiai tekstinės informacijos.  Jie nori būti informuoti, bet nenori skaityti. Šiandien dienos interneto vartotojas jau nebeskaito, jis tiesiog „naršo“. Jie mėgsta pranešimus kur greitai ir glaustai pateikiama reikalingiausią informaciją. Todėl dizainas turi būti sukurtas taip, kad nevargintų lankytojo ir neverstų ilgai ieškoti reikalingos informacijos.

Tai privertė mus permąstyti web dizaino ir svetainių kūrimo technologiją. Mes investuojame daug laiko ir pinigų, kad suprastume kaip kinta vartotojų elgsena. Ką mes pastebėjome, kad vartotojų elgsena keičiasi daug greičiau nei bet kada ankščiau. Vartotojai dažnai neturi laiko, tačiau jų netenkina ribotas pasirinkimas, kuris sutrumpintų jų apsipirkimo laiką. Tai šiuo metu tinklapių kūrėjams yra ypatinga misija suderinti šiuos prieštaravimus.

Todėl mes kreipiame daug dėmesio į šiuos web dizaino  elementus:

–   Švari žinutė  klientui. Kas jūs esate ir kuo jūs galite būti naudingi klientui.

–   Stiprus raginimas imtis veiksmų. Ką jūs norite, kad jūsų klientas padarytų užėjęs į svetainę: paskambintų, užsiprenumeruotų naujienas ir t.t.

–   Lengvas manevravimas per svetainės puslapius. Svarbiausios informacijos išdėstymas matomoje vietoje, aiški meniu struktūra padeda lankytojui greitai orientuotis  ir per trumpiausią laiką surasti reikalingą informaciją.

Mūsų programuotojai ir dizaineriai ne tik turi kūrybinių ir techninių žinių, bet ir nuolat tobulina savo žinias web dizaino srityje  kaip pagerinti svetainės veiklos rodiklius, kad jūsų verslas internete augtų.

Turite verslo idėjų, susisiekime: Kontaktai