Trumpa SEO pamoka

Trumpa SEO pamokos santrauka

Trumpa SEO pamokos santrauka. Suteikti kokybiškas SEO pastangas nebus sudėtinga turint tinkamus pagrindus. Todėl tikimės, kad ši pamokėlė padės pradedantiems specialistams įsisavinti pagrindinius žingsnius tiek savo, tiek optimizuojamo objekto sėkmės pasiekimui. Užsisakę pamoką Jūs sužinosite apie tikslius žingsnius ir veiksmus įgyvendinant SEO projektus.

Trumpa SEO pamokos santrauka

Raktinių žodžių parinkimas

Raktinių žodžių parinkimas – pradinis optimizacijos žingsnis. Svarbu optimizuoti ieškomus žodžius. Ir ne šiaip ieškomus, o tokius, kuriuos veda tiksliniai Jūsų klientai. Juk tikslas ne tinklapio lankomumas, o nauji Jūsų klientai. Tad siekiame, kad Jūsų tinklapį rastų potencialūs jūsų pirkėjai, paslaugų užsakovai.

Vidinė seo optimizacija

Apie vidinę tinklapių seo optimizaciją internete galima rasti daugiausia informacijos iš visų seo sričių. Tačiau, didelė dalis šios informacijos jau pasenusi. Tad aptarsime šiandieninę situaciją ir šiandieninius paieškos sistemų reikalavimus. Tai apima ir antraščių žymas, paveikslėlių, turinio struktūros optimizavimą, programinio kodo klaidų taisymą ir t.t. Šioje seminaro dalyje analizuojamos mokymų dalyvių svetainės, ruošiamas optimizacijos planas.

Naudinga pasidomėti:

Išorinė optimizacija

Išorinio optimizavimo reikšmė bei atlikimo būdai. Išorinės optimizacijos strategijos parengimas. Išorinių šaltinių apžvalga. Kiekvienas seminaro dalyvis gauna paketą svetainių, išorinio nuorodų tinklo plėtimui.  

Google algoritmo pasikeitimai

Naujausi išleisti ir planuojami Google algortimo atnaujinimai.

Seo įrankių apžvalga

Nemokamų ir dalinai mokamų įrankių, naudingų atliekant SEO, apžvalga. Įrankiai skirti stebėti konkurencijai, savo tinklapio statistikai, SEO trūkumams analizuoti. Įrankių paketą gaus kiekvienas dalyvis.

Juodas ir baltas seo

Tinklapių optimizavimas yra jų tobulinimas, kokybės gerinimas, siekiant, kad paieškos sistemos juos geriau reitinguotų savo rezultatuose. Tačiau, dažnai stengiamasi ne optimizuoti tinklapį, o apgauti paieškos sistemą. Tačiau Google gudrėja sparčiau nei galime įsivaizduoti ir visi šie atvejai anksčiau ar vėliau aptinkami. O svetainės, pažeidžiančios Google politiką, pašalinamos iš paieškos rezultatų. Blogiausia, kad „SEO specialistai“, būna paėmę pinigus už savo „darbą“ ir jokios atsakomybės neneša. Tad itin svarbu suprasti, kas yra galimas „oficialusis“ seo ir kas yra draudžiamas „juodasis“ seo.

Socialinių tinklų panaudojimas – Trumpa SEO pamokos santrauka

Socialiniai tinklai – vienos populiariausių interneto svetainių. Paieškos varikliai atsižvelgia į žmonių elgseną socialiniuose tinkluose (Facebook nauda), siekiant nustatyti tinklapių populiarumą. Tad socialinius tinklus galima puikiai panaudoti optimizuojant savo tinklapį. Tik svarbu žinoti kaip!

Struktūrinių duomenų žymėjimas

Google jau seniai nebėra paprastas paieškos variklis. Tarp tinklapių rezultatų pateikiama ir kita papildoma informacija – nuorodos, prekių aprašymai, naujienų sąrašai, iliustracijos. Aptarsime kokie žymėjimai gali būti naudingi Jūsų tinklapiui ir kaip tai atliekama.

Trumpa SEO pamokos santrauka – SEO ateitis

Paieškos sistemos sulaukia vis daugiau užklausų, tad išlikti matomam paieškos sistemose bus tik aktualiau ir aktualiau. Žinoma, paieškos sistemos tobulėja. Tad kas jų laukia artimoje ir tolimoje ateityje? Kokius žingsnius reikia atlikti jau dabar?

Pilna tinklapio analizė (tik individualių mokymų dalyviams)

Mokymų metu išanalizuosime Jūsų tinklapį, kuriame bus atliktas SEO auditas. Išanalizuosime jo klaidas ir sudarysime optimizacijos planą. Individualių mokymų metu tinklapio analizę paruošiame iš anksto ir pristatome Jums.

Trumpa SEO pamokos santrauka – taigi

Taigi, norint išmokti SEO specialisto pradmenų naudinga apsidomėti ir SEO specialistų teikiamomis paslaugomis – Pamokomis.

About the author