SEO paslaugos

SEO paslaugos. Norite būti lyderiu internete? Galvojate, kad tam reikalingos didžiulės investicijos į reklamą. Tačiau šiuo metu tapti lyderiu ir aplenkti rinkos senbuvius  galima labai greitai ir be jokių didelių investicijų.  Taip pat labai greitai galima interneto svetainės lankytojus paversti jūsų nuolatiniais klientais. Netikite? Skaitykite toliau ir sužinosite kaip tai įmanoma.

SEO paslaugos

Padedame pritraukti tikslinius lankytojus, paversti juos klientais su minimaliomis laiko ir pinigų investicijomis.

seo paslaugos

Ką reikalinga žinoti apie seo paslaugas?

 • Remiantis tyrimų duomenimis daugiau kaip 80 proc, interneto vartotojų pradeda darbą internete nuo paieškos. Ir didžioji dalis neužsuka į antrą puslapį. Taigi būdami pirmame Google paieškos puslapyje aplenkiate savo konkurentus ir sulaukiate tik tikslinių lankytojų. Tuo tarpu jei esate Google aukščiausiose pozicijose nematomi ne tik nesulaukiate klientų, bet ir kiekvieną dieną prarandate galimybę užsidirbti.  
 • Tai bene pigiausia reklamos priemonė. Dažniausiai kai pasibaigia suplanuota reklamos kampanija, lankytojų srautas sumažėja. ir reikalinga dar viena papildoma reklamos „injekcija“. Atlikus seo paslaugas lankytojų srautas į svetainę ne tik nemažėja, bet auga naujų klientų skaičius. 
 • Svetainės optimizavimas paieškos sistemoms yra  efektyviausia reklama internete.  Paprastai pasakius, tai yra veiksmai, kurie padaro jūsų svetainę naudingą, aktualią ir patikimą. Tinklapis turėtų būti sukurtas ir pateiktas taip, kad būtų patogu skaityti ir naršyti ne tik svetainės lankytojams, bet ir paieškos sistemų „robotukams“.  Puikiai atlikta SEO  paslauga interneto svetainei yra neįkainojama nauda. Tai padeda užtikrinti, kad tikslinė auditorija ras jūsų svetainę ir gaus daug naudingos informacijos. Praktiškai tokie lankytojai bus daugiau linkę naudotis jūsų paslaugomis ar pirkti iš jūsų prekes, nei iš  konkurentų.  Sunku ginčytis, kad internete populiarumas gali suteikti konkurencinį pranašumą. 
 • Tūkstančiai lankytojų per mėnesį ieško jūsų prekės ar paslaugos ir ar jie  randa jus paieškos sistemų viršuje? Todėl SEO paslaugų dėka galite pasiekti maksimalų matomumą ne tik paieškos sistemų, bet ir interneto lankytojų akyse. SEO optimizavimo tikslas, kad kuo daugiau tikslinių lankytojų užeitų į jūsų svetainę. SEO pagerina ne tik tinklapio lankytojų srautą, bet ir pačią svetainės kokybę. Pagal atitinkamus raktinius žodžius pasiekiamos pirmosios pozicijos paieškos sistemose.

Jei norite gauti patarimų kaip Seo paslaugos gali padėti pritraukti klientus su mažiausiomis investicijomis, spauskite žemiau esantį mygtuką ir užpildykite formą.

seo kontaktai

Ką prarandate jei nesinaudojate Seo paslaugomis?

 • Apie jūsų produktus paslaugas nėra informacijos internete. Vienas iš svarbiausių dalykų SEO paslaugų procese yra unikalaus ir naudingo  turinio kūrimas tinklapyje. Jei jūsų auditorija randa tekstus, kurie jiems yra naudingi, jie linkę dažniau lankytis jūsų svetainėje. O tai lemia didesnę naudą jūsų verslui.
 • Apie  jūsų įmonės vardą arba prekinį ženklą, mažai kas žino. Kuo daugiau internete informacijos apie jūsų įmonę, tuo greičiau žmonės susidomi.
 • Puslapis nerandamas Google, arba užima labai žemas pozicijas, todėl niekas nemato. Vienas iš SEO privalumų yra tas, kad puslapis pateikiamas patraukliai ne tik paieškos sistemoms, bet ir puslapio lankytojams. Jei jūsų klientai sunkiai randa jus internete, jūs prarandate didelę pyrago dalį ir atiduodate ją savo konkurentams.
 • Mažas lankytojų srautas į svetainę. Kuo aukštesnėse pozicijose Google paieškos sistemose bus jūsų tinklapis, tuo daugiau tikslinės auditorijos sulauksite.
 •  Neformuojamas teigiamas įvaizdis apie jūsų įmonę internete. Jei svetainė yra aukštose pozicijose pagal tam tikrus raktinius žodžius įmonės įvaizdis stiprėja, kaip rinkos lyderės. Daugelis interneto lankytojų Google rezultatus nesieja su reklaminiu turiniu.  Tuo tarpu Google adWords yra vienareikšmiškai vertinama kaip reklama.
 • Išleidžiate daug pinigų reklamai, kuri niekada neatsiperka.  Iš organinės Google paieškos lankytojų srautas būna didesnis ir gerokai pigiau kainuoja nei kitos reklamos priemonės. Nustojus reklamuotis dažniausiai lankytojų srautas į svetainę sumažėja, tuo tarpu atlikus SEO paslaugas lankytojų srautas niekada nenutrūksta.
 • Apsilankę svetainėje lankytojai nieko neperka ar neužsako. Kokybiškas „švarus“ dizainas – jūsų svetainės lankytojai turi greitai surasti ko ieško. Informacija turi būti sudėta tose vietose, kur lankytojai tikisi ją rasti. Todėl reikalinga gerai išmanyti interneto vartotojų elgseną.
 • Mūsų SEO paslaugos ne tik padeda sukurti teigiamą jūsų verslo profilį, bet ir bus kontroliuojama neigiama informacija apie jus internete.

Mes tikime, kad SEO paslaugos yra nesibaigiantis mūšis ir iššūkis, kad tai puikiai padeda vystyti verslą internete ir aplenkti konkurentus. Nuolatinis stebėjimas, analizė, strategijų kūrimas ir įgyvendinimas, aukštos kokybės technikų paieška – tai mūsų raktas į sėkmę.  Mūsų komanda tiki, kad SEO paslaugos yra nuolatinis ir besikeičiantis procesas ir mes stengiamės neatsilikti nuo naujausių ir efektyviausių SEO praktikų. Tai padeda mūsų klientams greičiau ir efektyviai vystyti savo verslą internete.

SEO optimizavimo etapai

 •  Prieš kuriant SEO optimizacijos strategiją išsiaiškiname kliento poreikius ir tikslus. Kuo daugiau apie jus žinome, tuo tikslesnis ir labiau tinkantis tolimesnės veiklos planas gali būti. Kiekvienam verslui reikalingos vis kitokios priemonės, todėl  tik po kruopščios analizės galima sukurti efektyvią strategiją.
 • SEO auditas – puslapio analizė. Mūsų komanda išanalizuos jūsų svetainės struktūrą. Yra daug konstrukcinių elementų, kurie  svetainėje gali paveikti pozicijas paieškos sistemose. Todėl sutvarkius puslapio„architektūrą“ galite gauti daug didesnį efektyvumą.
 •  SEO  tyrimas (rinkos ir raktinių žodžių tyrimas). Atliekama konkurentų ir rinkos analizė. Norint konkuruoti reikalinga žinoti kas yra jūsų konkurentai ir ką jie daro internete. Pagal kiekvieno kliento padėtį rinkoje, atrenkami efektyviausi raktiniai žodžiai.
 • Vidinis svetainės optimizavimas. Atliekamas techninis svetainės optimizavimas– programiškai sutvarkomi kai kurie puslapio elementai. Dažnai iš pažiūros jūsų puslapis gali atrodyti gražiai ir tvarkingai, tačiau pasitaiko, kad jis buvo suprogramuotas nesilaikant SEO standartų. Vėliau atliekamas turinio optimizavimas. Mūsų komanda parašys  paieškos sistemoms draugišką turinį, tai sukurs ne tik srautą į jūsų svetainę, bet ir jūsų kaip eksperto autoritetą lankytojų akyse.
 •  Išorinis svetainės optimizavimas. Kuriamas išorinių nuorodų tinklas į jūsų svetainę. Nuorodos į jūsų svetainę turėtų būti iš autoritetingų tinklapių. Kuo daugiau kokybiškų nuorodų, tuo aukštesnėse pozicijose gali puikuotis jūsų svetainė.
 •  SEO rezultatų nuolatinis stebėjimas. Stebima ne tik kaip migruoja svetainė paieškos rezultatų puslapiuose, bet ir  stebimi konkurentų veiksmai, aplinkos pokyčiai,  ir  daromi pakeitimai ir atnaujinimai. Tai leidžia pasiekti maksimalių rezultatų.

Mes NEMOKAMAI peržiūrėsime jūsų interneto svetainę ir nustatysime silpnąsias, bei stipriąsias puses ir pasiūlysime sprendimus kaip padidinti svetainės pelną.

Mes kiekvieną savo pažadą įtvirtiname sutartimi.  Ir teikiame 100 % garantiją už atliktas paslaugas. Todėl galite būti tikri, kad gausite kokybišką ir lūkesčius atitinkančią paslaugą.

Kiek laiko užima SEO optimizavimas?

Atlikus pilną svetainės optimizavimą  pirmieji rezultatai gali būti matomi jau po keleto savaičių. Tai reiškia, kad svetainę jau randa paieškos sistemos. Tačiau šis procesas nėra momentinis, tai nuoseklus darbas, kuris duoda ilgalaikius rezultatus. Vidutiniškai pilnas SEO procesas užtrunka nuo 3 iki 6 mėn.

SEO paslaugos kaina

seo paslaugos kaina

Kiekvienas interneto projektas yra unikalus ir nepakartojamas. Todėl negalima nustatyti standartinio mokesčio už Seo paslaugas. Kaina priklauso nuo jūsų rinkos konkurencijos, nuo dabartinės svetainės būklės- ar joje nėra programavimo klaidų, ar tinkama svetainės struktūra). Taip pat koks raktinių žodžių kiekis bus, pagal kurį reikalinga optimizuoti svetainę.

SEO OPTIMIZAVIMO PAKETĄ ĮEINA:
 • NEMOKAMOS KONSULTACIJOS;
 • SVETAINĖS ANALIZĖ IR REKOMENDACIJOS KĄ GALIMA TOBULINTI.
 • KONKURENTŲ TINKLAPIŲ ANALIZĖ.
 • RAKTINIŲ ŽODŽIŲ PARINKIMAS;
 • VIDINIS TINKLAPIO OPTIMIZAVIMAS;
 • IŠORINIŲ NUORODŲ TINKLO KŪRIMAS;
 • PRANEŠIMŲ SPAUDAI RAŠYMAS IR PLATINIMAS;
 • VIDEO FILMUKŲ SUKŪRIMAS IR JŲ PLATINIMAS SOCIALINIUOSE IR VIDEO KANALUOSE.

Per kiek laiko pastebimi rezultatai?

Google paieškos sistema į atliktus veiksmus sureaguoja ne taip greitai. Pirmuosius realius rezultatus galima pastebėti po 1 vieno mėnesio. Jei veiksmus bus bandoma atlikti greičiau rizikuojama, kad tinklapis gali būti „numetamas“ į tolimesnius puslapius arba visai pašalintas iš rezultatų.

Ar galite garantuoti Google 1- ą vietą?

Jokia Seo paslaugas teikianti kompanija negali garantuoti, kad svetainė bus rodoma Nr. 1  Google paieškos sistemoje, pagal atitinkamus raktinius žodžius. Google turi daugybę svetainių reitingavimo rodiklių, taip pat savo algoritmus keičia ir atnaujina, todėl yra rizikinga žadėti aukštas pozicijas paieškos sistemoje.

Kas yra Seo optimizavimas?

Tai procesas, kurio metu koreguojamas tinklapis ir pritaikomas paieškos sistemoms, taip pat kuriamas nuorodų tinklas, kuris padeda tinklapiui kilti paieškos sistemos pozicijose.

Kodėl man reikalingos Seo paslaugos?

Kuo greičiau optimizuojate savo interneto svetainę, tuo greičiau galite tapti lyderiu verslo nišoje. Kuo mažiau konkurentų optimizavę savo interneto svetaines, tuo Seo paslaugos pigesnės. Taip pat jei jūsų interneto svetainės nėra pirmame paieškos  sistemos rezultatų puslapyje jūs prarandate klientus ir pajamas. Visa tai atitenka jūsų konkurentams.

SEO optimizavimas – tai pakankamai ilgas ir kruopštus procesas, susidedantis iš skirtingų SEO optimizavimo darbų:

Mūsų seo optimizacijos procesas prasideda nuo įmonės ar individualaus asmens turimo projekto svetainės veiklos įsigilinimo. Kokia pagrindinė internetinio projekto veikla? Kokie vartotojai turėtų lankytis svetainėje? Išsiaiškinus bei susipažinus su užsiimama veikla, pradedamas rinkos tyrimas. Šio proceso metu yra nagrinėjami tiksliniai konkurentai. Ką kitos įmonės ar individualūs asmenys yra nuveikę? Ar jų projektas tinkamai optimizuotas? Kitos svetainės turi trūkumų, o gal ne? Įvykdžius šiuos du žingsnius būtina atrinkti tik naudingus ir tikslingus raktažodžius, kurie atves tuos žmones, kurie domėsis Jūsų veikla.
Ilgiausias ir daug pastangų reikalaujantis optimizacijos procesas yra vidinis ir išorinis seo. Vidinis sudaro 60% seo rezultatų, o išorinis likusius 40%.

 • Konkurentų analizė. Konkurentų analizė. Konkurentų ir rinkos analizė reikalinga patikrinti, kaip gerai optimizuotos konkurentų svetainės. Išsiaiškinama kokius raktinius žodžius naudoja konkurentai. Palyginama konkurentų svetainė su jūsų. Žinios apie jų stipriąsias ir silpnąsias vietas padeda juos aplenkti.
 • Įmonės veiklos ir interneto svetainės analizė. Dar prieš pradedant seo optimizavimą, atliekama svetainės analizė (svetainės auditas) kurios tikslas – pašalinti visas nustatytas klaidas, išsiaiškinti kokių elementų trūksta interneto svetainei. Tinklapis turi būti pritaikytas prie naujausių Google teikiamų rekomendacijų. Analizuojame projektą ir nustatome paslaugos kainą.
 • Raktinių žodžių analizė ir parinkimas. Norint pasiekti aukštų rezultatų bei sulaukti daugiau klientų, būtina išanalizuoti ir parinkti tikslingus raktažodžius, tinkančius Jūsų verslui. Naudodami specialius Google įrankius parenkame populiariausius ir aktualiausius raktinius žodžius, tiksliausiai atspindinčius Jūsų veiklą.
 • Vidinis SEO optimizavimas. Dar nė vienas projektas nepasiekė tinkamo rezultato be seo vidinio optimizavimo. Išanalizuojame optimizuojamos svetainės struktūrą bei turinį ir pašalinam klaidas, kurios gali trukdyti optimizuoti svetainę ateityje. Optimizuojame svetainės turinį. Jūsų svetainė turi atitikti seo standartus!
  Tiriame Jūsų internetinį puslapį su seo įrankiais.
 • Išorinis SEO optimizavimas. Atlikus visus išvardintus punktus, plečiama nuorodų bazė internete, (kokybiškų atgalinių nuorodų dėjimas į svetainę). Kokybiškos nuorodos į Jūsų svetainę – sėkmingas kelias į aukštas pozicijas. Nelaukite kol konkurentai užims jūsų pozicijas. Atliekant išorinį optimizavimą pastebime pirmuosius rezultatus, kuriuos sekame specialiu google monitoringo (stebėjimo) įrankiu.
 • SEO monitoringas (priežiūra). Už mėnesinį mokestį administruojame atliktą SEO projektą. Palaikome pozicijas ir siekiame dar geresnių rezultatų. Periodiškai vykdome numatytus darbus ir veiksmus kol pasiekiame užsibrėžtą tikslą.

Susisiekime: Kontaktai